Tłumaczenie dokumentów to pierwszy i niezbędny krok do tego, aby sprowadzone z zagranicy auto mogło legalnie poruszać się po polskich rogach. Jeśli planują Państwo zakup pojazdu w innym kraju — zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń uwierzytelnionych, jakie wykonujemy dla Klientów z Torunia i całej Polski. W ramach współpracy zajmujemy się profesjonalnymi tłumaczeniami dokumentów we wszystkich językach. Sprawnie, szybko i w atrakcyjnej cenie przygotujemy dla Państwa wszystko, co jest potrzebne, aby dopełnić niezbędnych formalności.

Czy tłumaczenie dokumentów samochodowych jest konieczne?

Tak, jeśli chcesz legalnie poruszać się po krajowych drogach sprowadzonym pojazdem i uniknąć konieczności tłumaczenia się przed Urzędem Skarbowym. Nawet w przypadku aut sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej czy Konfederacji Szwajcarskiej jesteś zmuszony do okazania ich przetłumaczonej na język polski wersji. Co więcej — musi to być tłumaczenie uwierzytelnione, zatem warto poszukać w tej kwestii profesjonalisty. Warto dodać, że w wielu przypadkach wydziały komunikacji odchodzą od tłumaczeń, jeśli na dokumentach brak jest jakichkolwiek adnotacji, przekreśleń

Kompleksowe tłumaczenie dokumentów samochodowych — Toruń

Umowa, instrukcja obsługi, historia serwisowania, dowód rejestracyjny — polecamy rzetelne, kompleksowe tłumaczenia dokumentów samochodowych wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy przysięgłych. Niezależnie od tego, czy sprowadzają Państwo samochód osobowy, pojazd ciężarowy czy naczepę — chętnie pomożemy w realizacji wszelkich formalności. Gwarantujemy błyskawiczną, kulturalną i miłą obsługę, a także atrakcyjne ceny. Działamy głównie na terenie Torunia, jednak do skorzystania z oferty zachęcamy także Klientów z innych miast.

AEO Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców poszukujących solidnego partnera w celno-logistycznym łańcuchu dostaw.

Prosimy o kontakt w sprawach celnych pod adresem:
biuro@deepset.pl
tel. 56 655-81-79
tel. akcyza 48 56 623-24-14