Logistyka, magazynowanie, spedycja, transport

magazynowanie

Nasz Partner dysponuje nowoczesnymi magazynami usytuowanymi w Pomorskiej Strefie Ekonomicznej w Łysomicach w odległości 8 km od Torunia przy drodze krajowej nr 1. Magazyny mają łączną powierzchnię 33 900 m2. W roku 2017 udostępniliśmy kolejne magazyny w Łodzi (6 500m2) oraz w Bydgoszczy (10 600m2).

Oferując usługi magazynowania czy spedycji dla Klientów z Torunia i okolicznych miast, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo przechowywanym towarom, w tym także ładunkom o wysokiej wartości. Magazyny, które udostępniamy, dysponują bowiem systemem monitoringu oraz całodobową ochroną, zaś obsługą regałów wysokiego składowania zajmują się wyłącznie fachowcy o niezbędnych kwalifikacjach. Co więcej, korzystamy z niezawodnego systemu WMS i gwarantujemy prawidłowe przechowywanie artykułów spożywczych.

Oferujemy:
• magazynowanie krótko i długoterminowe
• usługi przeładunku towarów
• pakowanie towarów, oraz kompletowanie wysyłek
• etykietowanie oraz znakowanie gotowych produktów

Usługi transportowe — Toruń i okolice

Poza magazynowaniem krótko- bądź długoterminowym oferujemy też transport krajowy i międzynarodowy, w szczególności eksport do lub import z Azji (głównie Chiny czy Japonia), Ameryki Północnej, Europy Wschodniej albo Zachodniej, Bałkanów, Skandynawii oraz państw bałtyckich. Realizujemy zlecenia transportowe w systemie door-to-door, a dodatkowo proponujemy usługi przeładunku, pakowania i znakowania towarów, a także kompletowania wysyłek. Jeżeli interesuje Państwa krajowy bądź międzynarodowy transport lądowy, lotniczy lub morski, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy:
• Usługi w transporcie lądowym, morskim i lotniczym
• Kompleksową obsługę w imporcie i eksporcie
• Transporty ponadnormatywne
• Fachowe doradztwo

aeo Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców poszukujących solidnego partnera w celno-logistycznym łańcuchu dostaw.

Prosimy o kontakt w sprawach celnych pod adresem:
biuro@deepset.pl
tel. 56 655-81-79
tel. akcyza 48 56 623-24-14
W sprawach logistyki, magazynowania i transportu pod adresem:
tel. +48 (0)56 674 86 74
Fax: +48 (0)56 674 86 75
Email: customerdesk@pl.nissin-eu.com